جهت اجاره جرثقیل کفی سه تن و 4 تن با شماره 09120443017 تماس بگیرید. جرثقیل های کفی برای حمل و جابجایی کانکس و انواع بار تا تا وزن سه کاربرد دارند. برای اجاره جرثقیل های 7 تن و بالاتر با شماره 09122503250 تماس بگیرید.

مزاياي جرثقيل هاي سيار نسبت به تاوركرين(كاميوني):

مزاياي جرثقيل هاي سيار (كاميوني):

تحرک:

از آنجايي که جرثقيل كاميوني متحرك است به راحتی می تواند از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوند. این بدان معنی است که می توانید از جرثقيل (البته جرثقيل كفي دار) برای جابجایی اشیاء از یک مکان به مکان دیگر استفاده کنید. علاوه بر این، جرثقيل هاي كاميوني داراي تنوع و انعطاف پذير هستند، بنابراین می توانید از آنها برای دسترسی به معابر باریک و مکان هایی استفاده کنید که استفاده از آنها دشوار باشد.

مزاياي جرثقيل كاميوني به تاوركرين

راه اندازی سریع:

اگر قبلاً خدمات جرثقیل اجاره اي در تهران دريافت کرده اید ، مي دانيد كه جرثقیل كاميوني در مقایسه با جرثقیل برجي يا تاوركرين به زمان کمی براي شروع به كار نیاز دارد. اين بدین معنی است که شما وقت کمی را برای آغاز پروژه خود صرف می کنید، بنابراین هزینه کمتری برای كرايه جرثقیل مي پردازيد.

جرثقیل ها قوی هستند:

از آنجا که اغلب جرثقيل هاي كاميوني، نسبت به جرثقيل هاي تاوركرين کوچکتر هستند ، بسیاری از مردم این تصور را دارند که جرثقیل های سیار ضعیف تر از ساير همتایان خود هستند.

با وجوداينكه جرثقيل هاي سيار کوچکتر هستند ، اما دارای محورهای سنگین ، قدرت هیدرولیک نوآورانه و تمام توان لازم جهت بالا بردن کارآمد بارهاي سنگین به ارتفاعات بالا مي باشند.

در واقع اين جرثقيل ها بسته به نوع مي توانند از يك كيلو تا ده ها تن را تا ارتفاعي بيش از 100 متر بالا ببرند.

جرثقيل سيار موجب صرفه جویی در فضا می شود

همانطور که گفته شد ، اين جرثقیل ها کوچکتر هستند و در نتیجه موجب صرفه جویی در فضا می شوند. اگر پروژه دارید و فضا در اختيارتان نیست ، جرثقیل متحرک مطمئناً بهترین انتخاب شماست.

مشکلات کمتر:

جرثقیل های متحرک با مشکلات کمتری نسبت به تاوركرين ها بر مي خورند.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .