جهت اجاره جرثقیل کفی سه تن و 4 تن با شماره 09120443017 تماس بگیرید. جرثقیل های کفی برای حمل و جابجایی کانکس و انواع بار تا تا وزن سه کاربرد دارند. برای اجاره جرثقیل های 7 تن و بالاتر با شماره 09122503250 تماس بگیرید.

اجاره جرثقیل: 5 نکته که باید هنگام استفاده از جرثقیل به یاد داشته باشید

اجاره جرثقیل: 5 نکته که باید هنگام استفاده از جرثقیل به یاد داشته باشید

اگر یک پروژه جدید دارید و باید کار را از صفر شروع کنید و یا یک پروژه تعمیراتی دارید شما به یک جرثقیل نیاز خواهید داشت. و اگر جرثقیل ندارید باید از شرکت­های اجاره جرثقیل نزدیک محل پروژه­تان یکی از این دستگاه­ها را کرایه کنید. جرثقیل­ها جابه­جایی اشیاء و مصالح بزرگ و سنگین را بسیار آسان میکنند.

بعضی نکاتی که هنگام استفاده از جرثقیل باید به یاد داشته باشید عبارتند از:

از نیازهای پروژه­تان اطلاع داشته باشید

پروژه­تان به چه چیزهایی نیاز دارد؟ برای این که بتوانید بهترین و مناسب ترین جرثقیل را انتخاب کنید شما باید از تمامی جزئیات پروژه خبرداشته باشید. به عنوان مثال شما باید درباره آب­ و هوا و اقلیم محل انجام پروژه، وزن دقیق بارها، ارتفاع ساختمان و جزئیات دیگر اطلاعات کافی داشته باشید.

اگر اولین باری است که جرثقیل اجاره میکنید حتما با یک فرد حرفه­ای بخواهید که شما را در انتخاب جرثقیل مناسب برای پروژه­تان کمک کند.

با یک شرکت مناسب همکاری کنید

ممکن است شما تمامی اطلاعات مورد نیاز را درباره محل انجام پروژه­تان داشته باشید اما اگر با یک شرکت با سطح کاری ضعیف همکاری کنید تجربه بدی خواهید داشت. شرکت­های اجاره دهنده جرثقیل زیادی وجود دارند اما هیچکدام از آنها شبیه یکدیگر نیستند.

یک شرکت خوب باید جرثقیل­هایی با کیفیت بالا و سالم داشته باشد. در این صورت شما مطمئن خواهید شد که جرثقیل هنگام کار کردن مشکلی برای شما پیش نخواهد آورد.

همچنین کار کردن با شرکتی که چندین جرثقیل دارد منطقی تر است. کار کردن با شرکتی که فقط یک جرثقیل دارد هزینه زیادی را برای شما در پی خواهد داشت. در صورتی که آن جرثقیل خراب شود شما مجبور میشوید که یک دستگاه دیگر را از شرکت دیگری کرایه کنید و هزینه­ای که میپردازید دو برابر خواهد شد.

اما وقتی با شرکتی که چندین جرثقیل دارد کار میکنید مطمئن هستید که در صورتی که جرثقیلی که شما در حال استفاده از آن هستید خراب شود این شرکت جرثقیل سالمی را جایگزین خواهد کرد.

مجوزهای لازم را داشته باشید

برای این که در پروژه­تان از جرثقیل به طور قانونی استفاده کنید باید مجوزهای لازم را داشته باشید. اگر پروژه­تان در یک منطقه شهری است و شما از یک جرثقیل بزرگ استفاده میکنید نیاز است که بخشی از خیابان را ببندید.

اگر مجوزهای لازم را نداشته باشید شهرداری ممکن است به طور موقت پروژه­تان را متوقف کند و این کار به طور حتم به ضرر شما خواهد بود.

قبل از این که شروع به کار کردن بکنید سری به ادارات مربوطه بزنید و مجوزهایی که برای پروژه­تان نیاز دارید را دریافت کنید. برای این که هزینه­های احتمالی را به حداقل مقدار ممکن برسانید ابتدا تحقیق کنید چه نهادی مسئول اعطای مجوز میباشد.

تیم و محل انجام کارتان را سر و سامان دهید

جرثقیل را قبل از آماده شدن محل به مکان نیاورید زیرا ممکن است برای شما هزینه اضافی به همراه داشته باشد و یا زمان زیادی را از شما بگیرد. بیشتر شرکت­های ارائه دهنده جرثقیل این دستگاه­ها را به صورت ساعتی اجاره میدهند. این به این معنی است که اگر شما محل انجام کار را از قبل آماده نکرده باشید هنگامی که جرثقیل هنوز روی کامیون است و کاری انجام نمیدهد نیز باید هزینه اجاره آن را بپردازید.

قبل از رفتن به شرکت اجاره دهنده، مطمئن شوید که مکان کاملا برای انجام کار آماده است. برای مثال اگر درخت­های بلندی در آن جا وجود دارد و مزاحم انجام کار هستند قبل از شروع کار از شر آنها خلاص شوید.

همانطور که آمادگی مکان یکی از ملزومات است شما باید تیم خود را نیز آماده کنید. افرادی را برای کارتان انتخاب کنید که تجربه کافی داشته باشند تا بتوانند در پروژه­تان مفید باشند.

اگر افراد تیم قبلا پروژه­ای همانند پروژه شما را انجام نداده اند ابتدا مطمئن شوید که آنها به خوبی آموزش دیده هستند. زمانی که شما جرثقیل را کرایه کرده و به محل آوردید همه باید از جزئیات پروژه و کاری که باید انجام بدهند خبر داشته باشند. و همچنین کارکنان باید نکات ایمنی را بدانند و در حین کار آنها رعایت کنند.

جرثقیل را زود جابجا کنید

در صورتی که شما یک جرثقیل بزرگ را کرایه کرده اید باید حتما از تیم­های جابه­جایی ماشین­ آلات سنگین برای انتقال آن کمک بگیرید. برای اجتناب از هدر رفتن وقتتان در ترافیک برنامه انتقال جرثقیل را برای صبح زود بچینید که ماشین­های زیادی در خیابان­ها وجود نداشته باشند.

رعایت این نکته علاوه بر ذخیره زمان برای شما این جا به جایی را ایمن تر میکند. شروع کار با جرثقیل را به ساعت­های استاندارد کاری موکول کنید.

غیر از شرایط خاصی که زمان کمی برای انجام کار دارید شما باید استفاده از جرثقیل را به ساعت­های معمولی کاری موکول کنید. اگر میخواهید برای جرثقیلتان اپراتور استخدام کنید این نکته اهمیت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. اگر در ساعتی خارج از ساعات معمول کاری بالابردن اشیاء و مسالح را انجام دهید باید به اپراتور پول بیشتری دهید که این کار هزینه­های شما را بسیار بالا میبرد.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .