خدمات مهندسی جرثقيل در تهران

خدمات مهندسی جرثقيل در تهران

شركت جرثقيل ماكسيم دارای یک سیستم پشتیبانی مهندسی متمرکز در زمينه اجاره جرثقيل است که به ما امکان می دهد تا ضمن حفظ بالاترین استانداردهای ایمنی در صنعت حمل و نقل و جابجايي بار، به مشتریان خود در سراسر تهران خدمت کنیم. تیم پشتیبانی آگاه ما توانایی ارائه خدمات اجاره جرثقيل به مشتریان خود در هر مرحله از پروژه از برنامه ریزی تا پايان كار را دارد. مهندسین و کارشناسان ما با استفاده از ناوگان جرثقیل در سراسر تهران با یکدیگر همکاری می کنند تا موثرترین روش را برای موفقیت در یک پروژه مشخص کنند.

خدمات مهندسي جرثقيل

خدمات شركت اجاره جرثقيل ماكسيم

تعهد ما در بالاترین سطح خدمات از طریق مهندسین حرفه ای و تیم های پشتیبانی با تجربه برای هماهنگی طیف گسترده ای از پروژه های مرتبط با بلند کردن و حمل و نقل اجسام سنگين حفظ می کند. مهندسین ما با جدیدترین نرم افزارهاي مهندسی آشنايي دارند. شركت جرثقيل مكسيم با بهره گیری از تجربیات فراوان در صنعت حمل بار، قادر است با وارد کردن مدل های خاص رایانه ای نقشه های محل اجراي پروژه، روش های موقعیت یابی و بلند کردن بار توسط جرثقیل را به خوبی نشان دهد.

هدف ما این است که با ارائه خدمات مهندسی که معیارهای مشخصی را براي بالابردن اجسام سنگين تعیین می کنند، مسیری برای موفقیت در اختیار مشتری قرار دهیم.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .